O Hodowli

      Koty są w naszym domu na prawach członków rodziny co sprawia, że można śmiało nazwać naszą hodowle - czułą i domową. Każda koteczka ma kocięta tylko raz w roku. Nie nastawimy się na większą ilość kociaczków, gdyż każdemu z nich pragniemy poświęcić maksimum uwagi i troski. Kotki przebywają stale z nami, często są brane na ręce i przytulane, w związku z tym, gdy trafią do nowego domu są bardzo ufne i przyjacielskie. Przywiązujemy dużą wagę do psychiki kota, gdyż jest to bardzo istotny element. Kocięta po swoich rodzicach dziedziczą spokój ducha, ufność i zrównoważony charakter.
     Specjalizujemy się w odmianie NEVA MSQUERADA, gdyż uważamy, że nie ma nic piękniejszego niż intrygujące spojrzenie niebieskich oczu. Właśnie dlatego mimo wielu zagorzałych sprzeciwów wobec tej odmiany kolorystycznej kota syberyjskiego, dla nas są to najbardziej eleganckie i urzekające z Sybiraków. Mamy nadzieję że w najbliższym czasie kolor ten zostanie uznany przez wszystkie międzynarodowe organizacje. Do tej pory "Newy" zostały uznane przez WCF, w FIFE otrzymują oceny wystawowe, nie są jednak nominowane do tytułów.
     W Naszej hodowli udało nam się otrzymać wiele ciekawych kolorów jak np. neva szylkretowa. Jest to nasz mały wkład w propagowanie tej pięknej odmiany kotów. Dokładaliśmy wszelkich starań i w dalszym ciągu będziemy robić wszystko, by nasze kociaki, niezależnie od maści i koloru, stały się w przyszłości Państwa wiernymi i oddanymi przyjaciółmi o niezaprzeczalnej urodzie.

Bo przecież przede wszystkim chodzi o prawdziwą kocią miłość...