O HODOWLI

W moim domu zwierzęta były od zawsze, były to jednak głownie psy - dobermanka, charcica afgańska oraz wszelkiej maści kundelki i przybłędy czasowo przygarnięte pod nasz dach. Nadszedł jednak moment iż dojrzeliśmy do decyzji o posiadaniu kociego towarzysza. W roku 1999 zaczęło się poszukiwanie tego jedynego wymarzonego kota. Wiedziałam już czego szukam, gdyż u moich sąsiadów widziałam wcześniej kota syberyjskiego w kolorze kawy cappucino o wielkich niebieskich oczach. Można powiedzieć, że "rzucił na mnie urok" bo od tej chwili marzyłam tylko o takim kocie.

Wreszcie, gdy na pokazie kotów rasowych ujrzałam Tristana, moje marzenie się spełniło.

Takie były moje "kocie" początki, nie wiedziałam wówczas, że Tristan w przyszłości stanie się protoplastą wielu małych Sybiraków w Polsce, tym samym, że to właśnie z niego wywiedzie się jedna z największych linii genetycznych Nevek w Polsce.

Dziś jesteśmy jedną z najstarszych hodowli specjalizujących się w odmianie NEVA MASQUERADA w Polsce i wiele osób posiada kociaki właśnie od nas.
Przez te wszystkie lata,  zadowolenie i satysfakcja Państwa były dla nas największą radością.

Z wieloma osobami do tej pory utrzymujemy bliski i sympatyczny kontakt, chwaląc się radościami oraz wspierając wzajemnie w kocich troskach. Bardzo Państwu dziękujemy za miłe słowa oraz to, że zechcieliście naszym maluszkom stworzyć ciepły i kochający dom.